Bajki z innej bajki, zabawy bez obawy. Sprawy ważne, odważne, niekoniecznie poważne

Dziękujemy!!!

Naszej rodzinie, przyjaciołom i znajomym

Teraz troszkę brak nam słow, ale dopiszemy, jak je znajdziemy :)

Sponsorowi projektu "Ćwir Ćwir - bajka personalizowana dla wszystkich dzieci":


Na co dzień zajmują się tworzeniem przyjaznych aplikacji dla korporacji, a czasami - pomagają Czarodziejom :)
I wszystkim pracownikom z Firmy Pretius, którzy tak aktywnie włączyli się zarówno we wsparcie finasowe, jak i promocyjne!! (co się w sumie mieści w punkcie pierwszym też, ale chyba nic to złego, podziękować jeszcze raz.. )

Patronom projektu "Ćwir Ćwir - bajka personalizowana dla wszystkich dzieci":

Ludzie, którzy swój czas wykorzystują aby przeciwdziałać problemom społecznym: rasizmowi, neofaszyzmowi, ksenofobii, nietolerancji. Polecamy lekturę magazynu "NIGDY WIĘCEJ" oraz raportu z monitoringu wydarzeń o charakterze rasistowskim i ksenofobicznym "Brunatna Księga". To bardzo gruba i smutna księga. Mamy nadzieję, że z roku na rok - raport będzie coraz cieńszy.
Fundacja Oswoić Los to ludzie, który swoją pozytywną energię wykorzystują na: pomoc dzieciom z niepełnosprawnością, projekty edukacyjne, szkolenia i warsztaty dla rodziców, pomoc prawną. Prowadzą super serwis http://www.damy-rade.org/. I dają radę to wszystko (i jeszcze więcej) robić z uśmiechem! :)
Stowarzysznie Lambda Warszawa tworzy przestrzeń do budowania pozytywnej tożsamości społeczności LGBTQ oraz niesie niezależną, profesjonalną i ekspercką pomoc w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Cenimy te same Wartości: wolność słowa i samostanowienia, równość wszystkich ludzi, szacunek dla innych, otwartość, szacunek wobec siebie i własnego zdrowia, rozwiązywanie sytuacji konfliktowych bez przemocy.

Fundacja Bullerbyn - Wspierają dzieci, rodziców i wychowawców w budowaniu więzi opartej na szacunku i zaufaniu.

Wszystkim, którzy wsparli projekt "Ćwir Ćwir"

Tym, co wsparli nas w trakcie trwania zbiórki - finansowo, dobrym słowem, udostępniając - DZIĘKUJEMY!!

i jak to piszą.. "last but not least":

Naszym czytelnikom (zarówno tym docelowym, jak i ich rodzicom - którzy też przeciez czytają, mamy nadzieję ze z przyjemnoscią)